Paola Reina Bebek

1994 yılında kurulmuş olan ve o günden bu yana çocuklar için gerçekçi oyuncak bebekler üreten Paola Reina, farklı tarzlardaki oyuncak bebek modellerini tüm dünyadaki çocuklar ile buluşturur. Pijamalı modellerden gece elbiseli modellere, prenses elbiseli modellerden hipster modellere kadar geniş bir koleksiyona sahip olan Paola Reina, bugün Türkiye’de yetkili mağazalar aracılığıyla satın alınabilmektedir.

Paola Reina Nedir?

Paola Reina, İspanya merkezli bir oyuncak üreticisidir. Gerçek bebeklere benzerlik gösteren, farklı kıyafetlere, saç şekillerine ya da tarzlara sahip olan vinil bebekler üretir. Yumuşak malzemelerden üretilen farklı boyutlara sahip olan Paola Reina bebek modelleri çocukların uyku ya da oyun arkadaşıdır. Ürettiği kaliteli bebek modelleri ile tüm dünyada popülerlik kazanmış olan Paola Reina bebeklerin öz bakım becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Paola Reina Bebek Çeşitleri

Paola Reina bebekleri arasında çok sayıda seçenek mevcut. Örneğin gri renkli gözleri, sarı saçları ve küçük siyah elbisesi ile 32 cm’lik Manica popüler Paola Reina bebeklerinden biri. Kahverengi, ipeksi ve bukleli saçları ile dikkat çeken, tek parça elbisesi ile 32 cm’lik Paola Reina Carol da popüler seçenekler arasında. Yine siyah saçları, kavruk teni, uzun kollu tek parça elbisesi, çiçekli pembe tokası ve oyuncak ayısı ile birlikte gelen Paola Reina Meily çocukların çok beğendiği ve birlikte vakit geçirmekten hoşlandığı bebek modellerinden.

Paola Reina bebek modelleri elbette Carol, Manica ya da Meily ile sınırlı değil. Prensesleri andıran kıyafetleri ile Susana ve Cristi, pembe saçları ile Cleo, sıra dışı tarzları ile Mari Pili Amiga ve Rosela ya da kızıl saçları ile dikkat çeken Maribel Paolo Reina bebekleri arasında beğenilen modellerden. Ayrıca Carlos, Raquel ve Anik gibi yenidoğan bebekler ve mavi gözleri, sarı ve bukleli saçları ile erkek bebek Luis de popüler seçenekler arasında.

Paolo Reina Bebekleri En Uygun Fiyat ile Karavan Kids’te!

Çocukların en sevdiği oyuncak modellerinden olan Paola Reina bebeklerine geniş bir ürün çeşitliliği ile Karavan Kids üzerinden ulaşmak mümkün. Eğer doğum gününde ya da herhangi bir özel etkinlikle çocuğunuz size “Paolo Reina bebek satın al” derse, burada geniş bir koleksiyon bulabilirsiniz. Ayrıca Paolo Reina bebek fiyat bakımından rakiplerine oranla çok daha ekonomik. Siz de çocuklarınızı mutlu etmek ve onlara uzun yıllar eşlik edecek bir Paola Reina bebek almak isterseniz, Karavan Kids’i tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR