Geçici Dövme

Çocukken sakızdan çıkan ve genellikle tek bir yıkamayla kaybolan geçici dövmeler, doğum günü organizasyonlarının da önemli bir parçası. Doğum günü partisi için seçilen temaya uygun ya da bu temaları destekleyici şekilde farklı geçici dövme modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca her davetli için bir konsept belirlenerek geçici dövmeler ile bütüncül bir parti ortamı yaratılabilir. Dilerseniz seçtiğiniz temaya yönelik tek bir tarzda geçici dövmeler kullanabilir, dilerseniz pek çok farklı geçici dövme sipariş ederek davetlilerin bu seçenekler arasından istediğini seçmesini sağlayabilirsiniz!

Çocuklar İçin Geçici Dövme Karavan Kids’te!

Bazı dövme modelleri birtakım espriler içerir. Bazıları ise doğrudan çocukların sevebileceği figürlerden oluşur. Eğer basit dövmeler isterseniz yalnızca gökkuşağı, kalp, kelebek ya da çiçek gibi figürler içeren dövmeleri tercih edebilirsiniz. Karikatürize edilmiş çeşitli meyve ya da hayvan modelleri de çocukların ilgisini çekebilir. Fakat çeşitli konseptlere uygun dövmeler de bulmak mümkün. Örneğin cadılar bayramı, unicorn, kamp, şövalyeler, süper kahramanlar, korsanlar, christmas, sirk, sihirbazlık, deniz atı ve çok daha fazlası için onlarca geçici dövme çeşidi ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz bütün bir yüzü kaplayan unicorn, queen of hearts ve fairy dust gibi yüz dövmesi modellerini de tercih edebilirsiniz.

Karavan Kids sizler için yüzün üzerinde geçici dövme seçeneği sunar. Dolayısıyla aradığınız her konsepte ya da her tarza uygun bir geçici dövme bulabilirsiniz. Karavan Kids’te dünyanın önde gelen parti malzemeleri ve çocuk ürünleri markası Meri Meri’ye ait pek çok dövme çeşidi, farklı alternatifleri ile birlikte yer alır. Siz de çocuğunuzun doğum günü partisini eğlenceli hale getirmek için Karavan Kids’i tercih edebilir, geçici dövme fiyatları hakkında bilgi alabilir ve hızlı şekilde sipariş oluşturabilirsiniz!

Geçici dövmeler ne kadar süre dayanır?

Geçici dövmelerin yapıldığı malzeme ve cilt tipi kalıcılık süresini belirler. Fakat çocukların kullandığı geçici dövmelerin kalıcılık süresi genellikle birkaç gündür.

Geçici dövmeler cilde zararlı mı?

Geçici dövmeler nadir olarak alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Bu yüzden geçici dövmelerin herhangi bir alerjen madde içerip içermediğini kontrol etmek gerekir. Karavan Kids Meri Meri geçici dövmeleri FSC sertifikalı kağıtlar kullanılarak üretildiğinden cilt üzerinde olumsuz bir etkiye neden olmaz.

Geçici dövme nasıl çıkarılır?

Geçici dövmeleri su ve sabun kullanarak çıkarabilirsiniz. Su ve sabunun yetersiz kaldığı durumlarda ise kolonya ya da alkol bazlı temizlik ürünlerine başvurabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR