Blog Başlık

 • Ocak 24, 2023 Parti

  Benzersiz ve şık bir sevgililer günü masası ile sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmaya ne dersiniz? Eğer bu soruya yanıtınız kalpten bir “evet” ise, etkileyici bir sevgililer günü masası hazırlama önerilerini sizin için derledik. “Sevgililer günü masası nasıl hazırlanır?”, “Sevgililer günü hediyesi neler olabilir?” gibi sorular; özellikle de sevgililer günü yaklaşırken tatlı bir sürpriz planlayanların ortak sorularıdır.

  sevgililer günü, kutlama, Meri Meri, kutlama masası
 • Ocak 21, 2023 Parti

  Küçük bireylerin hızlı gelişiminde oyunların etkisi yadsınamaz bir gerçektir. Oyunlar, çocukların doğal olarak güdülendiği, kendiliğinden gelişen, en zevkli ve öğretici uğraşısıdır. Gelişim sürecini doğrudan etkileyen oyunlar; hayal gücü, kullanılan oyuncakların kalitesi ve özgüven ile yakından ilişkilidir. Bu haftanın yazısında, Magna- Tiles oyuncaklarının özgüvenini nasıl etkilediğinden bahsedeceğiz:

  oyuncak, gelişim, özgüven, akıl ve zeka oyunları
 • Aralık 28, 2022

  Parti denilince akla ilk gelenlerden bir tanesi, rengarenk parti kostümleridir. Kostümler, partinin heyecanlı ve macera dolu bir serüvene dönüşmesi için en etkili araçlar arasındadır. Karavan Kids’in bu haftaki blog yazısında, dikkat çekici kostümlerden bahsedeceğiz. Yeni  yıla etkileyici bir kostümle giriş yapmak isteyenler, bu yazı tam size göre!

    

  yeni yıl, yılbaşı, kostüm, aksesuar, yeni yıl tacı, ağaç pelerinli kostüm
 • Aralık 19, 2022 Parti

  Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu etmek için en iyi seçeneklerden biri yeni yıl temalı kitaplardır. Yılın son günlerinde ve yeni bir yılın ilk günlerinde soğuk havada içinizi ısıtacak kitapları sizler için derledik:

  yeni yıl, yılbaşı, kitap, hediye, çocuk kitapları, yeni yıl teması
 • Kasım 28, 2022 Parti

  Yeni yıl partisi, en yakınlarınız ve sevdiklerinizle yeni yılı karşılamak amacıyla yapılan bir partidir. Özellikle yeni başlangıçlar anlamı taşıyan yeni yıl, dünyanın birçok yerinde farklı gelenekler ve etkinlikler aracılığıyla kutlanmaktadır. Bu kutlamaların ortak amacı ise; gelecek yılın umut, mutluluk ve şans getirmesidir.

  #partifikirleri, #partiorganizasyonu #yılbaşıkutlaması
 • Kasım 21, 2022 Parti

  En özel ve değerli olan günlerin başında doğum günleri gelmektedir. Doğum günü yaklaştığı zaman özellikle çocukları büyük bir mutluluk sarmaktadır. Bu mutluluğu yaşamanın en güzel yolu ise sevdiklerimizle unutulmaz bir doğum günü anısı inşa etmektir. Güzel bir doğum günü anısı için ise aklımızda önemli bir soru vardır: “Doğum günü kutlaması nasıl olmalıdır?” Bu soru harika bir doğum günü planlamanın ilk aşamasıdır. Bu yazının devamında doğum günü planlaması için bir diğer önemli aşama olan süslemelerden bahsedeceğiz.

  #partifikirleri, #partisüslemeleri #doğumgünüsüslemeleri #masasüslemeleri
 • Eylül 30, 2022 Parti

  Kendimize ve sevdiklerimize eğlenceli zamanlar planlamak, harika bir fikirdir. Parti organizasyonlarını zenginleştirmek için kullanılan renkli temalar, eğlenceyi kolaylaştıran ürünler, hediyeler.. Parti organizasyonları doğaya olumsuz bir iz bırakmadan ve çevre dostu olarak da planlanabilir! 

  #partifikirleri, #partiorganizasyonu
 • Eylül 16, 2022

  Yönergesiz oyunlar, önceliği çocuğun ihtiyaçlarına vererek serbest oyunu desteklemektedir. Her çocuğun oyun tasarlaması için yönergesiz oyunlar oldukça iyi bir seçimdir. 

  Magnatiles
 • Temmuz 29, 2022 Parti

  İster 1. yaş ister 7. yaş doğum günleri olsun, bunu unutulmaz bir parti haline getirin! Bu yazımızda her yaş için birer parti teması önerdik, hadi hemen inceleyelim!

  Meri Meri
 • Temmuz 25, 2022 Parti

  Hayatınızı değiştirecek bir karar aldınız 💍

  Bekarlığa Veda Partisi, bu kararı kutlamanın eğlenceli bir yolu. 

  Doyasıya eğlenceye imkan tanıyan bekarlığa veda partileri, parti malzemelerinden hediyelerine kadar ince düşünülmesi gereken bir organizasyondur. 

  Bu yazımızda, yardımınıza Meri Meri ürünleri koşacak:

  Meri Meri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR