TESLİMAT

www.karavankids.com'dan verdiğiniz tüm siparişler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. 

Siparişler gönderilmeden önce tüm ürünler kontrol edilmektedir. Gün içerisinde 14:00'e kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilmeye çalışılmaktadır. Genel olarak siparişler 1 ila 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Acil gönderi veya kurye taleplerinizle ilgili müşteri hattımızdan yine bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Teslimat sırasında kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya ürünlerin zarar gördüğünü düşünürseniz kargo teslim formunu imzalamadan önce paketi kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz.Herhangi bir sorun olmaması durumunda kargo formunu imzalayarak ürünleri teslim alabilirsiniz. Ürünlerin zarar görmesi söz konusuysa kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almadan iade ediniz. Yeni ürünler en kısa sürede tarafımızdan sizlere ulaştırılacaktır. Hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda ise firmamız sorumlu değildir.

İADE & DEĞİŞİM ŞARTLARI

İade Hakkı: www.karavankids.com'dan aldığınız ürünleri teslim alınma tarihinden itibaren olmak üzere 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişimin kabul edilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

İade & Değişim Koşulları:

- Ürünlerin paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

- Ürün iadelerinde kargo ücreti firmamız ait değildir. İstediğiniz kargo firması ile gönderim yapabilir veya anlaşmalı olduğumuz Yurt İçi kargo firması ile 522170289 müşteri kodunu vererek gönderim yapabilirsiniz. Kargo bedeli bize yansıtılması durumunda kargo bedeli iade edilecek tutardan düşülmektedir. 

- Ürünlerde bir sorun olmaması halinde bizlere iletilen iade ve değişimlerde tüm kargo masrafları iade edilecek tutardan düşülür.

- 1.500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Ürün iadesi yaptığınızda alışveirş tutarınız bu tutarın altına iner ise gönderi kargo ücreti de sizlere yansıtılmaktadır. 

- Kargo ücretleri ve paketleme masraflarından dolayı lütfen alışverişlerinizde bizlerin de karşıladığı ücretleri dikkate alın. Tüm iade ve değişim süreçlerinizde bizlerle iletişime geçebilir yaklaşık kargo masraf bedellerini de bilgi olarak öğrenebilirsiniz.

İade Adresi:

Karavan E Ticaret Ltd. Şti.

Zincirlidere Cad. Gözde Çınar Apt. No:60B Şişli / İstanbul 

Geri Ödemeler:

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, firmamız tarafından geri ödemeler 3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıması ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha uzun sürebilir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksit olarak iade edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR