HAKKIMIZDA

 

Karavan Kids hayatınızın en özel günlerinde heyecanlarınızı paylaşmak; şık ve etkileyici bir partiyi kolay ve ulaşılabilir kılmak hayaliyle yola çıktı. Bu yolculukta, çocukluğun masumiyetinden, heyecanından, büyüsünden ilham aldı. Yalın ve zamansız tasarımlarıyla öne çıkan markaları sizlere ulaştırmak üzere yola koyuldu. 

Karavan Kids, sadece parti malzemeleri ile kalmadı; kaliteli ve yalın tasarımlarıyla öne çıkan bebek ve çocuk odası dekorasyon ve tekstil ürünlerini, takı ve aksesuarları, eğlenceli kırtasiye malzemelerini ve her biri birinden etkileyici tebrik kartlarını da ayağınıza getirdi.

 

Yalnızca çocuklar için değil; içindeki çocuğu yaşatan ve tasarımı önemseyen herkesin kendine bir şeyler bulabileceği bir mecra oldu.

 

Yoluna yeni heyecanlarla devam edecek olan Karavan Kids’de hayalinizdeki kaliteli ve farklı ürünleri bulabilir ve en hızlı şekilde kapınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Hayalinizdeki parti malzemeleri ve bebek/çocuk odası ürün seçimleriniz için bize danışabilir; Levent-İstanbul’daki showroomumuza misafir olabilirsiniz. Sizin tatlı heyecanlarınıza ortak olmak bizim en büyük heyecanımız olacaktır. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR