Magna-Tiles İnşaat Seti 32 Parça Açık Uçlu Oyuncaklar
Magna-Tiles İnşaat Seti 32 Parça Açık Uçlu Oyuncaklar
Magna-Tiles İnşaat Seti 32 Parça Açık Uçlu Oyuncaklar
Magna-Tiles İnşaat Seti 32 Parça Gizden Gelenler
Magna-Tiles İnşaat Seti 32 Parça Gizden Gelenler
Magna-Tiles İnşaat Seti 32 Parça Gizden Gelenler
Magna-Tiles İnşaat Seti 32 Parça Gizden Gelenler

Magna-Tiles - İnşaat - 32 Parça (21632)

Fiyat : ₺2.590,00(KDV Dahil)

Magna-Tiles, çocuklara daha iyi uygulamalı öğrenme deneyimi sunmak isteyen bir Japon matematik öğretmeninin icadıdır. Magna-Tiles, 20 yılı aşkın bir süredir matematik, bilim ve yaratıcılığı bir araya getiren manyetik 2D şekiller ve 3D bloklar ile ekransız oyunu teşvik ederek ekran süresini azaltmayı hedefler ve çocuklara, okulda ve evde daha iyi bir uygulamalı öğrenme deneyimi sunmak amacıyla en yüksek kaliteli malzemelerle üretilir. 

Magna-Tiles çocukların ilgi çekici etkinlikler, eğlenceli deneyler ve yaratıcı oyunlar ile zor konularda ustalaşmasına yardımcı olur. Ekranların çocukların hayal gücüne hükmettiği bir çağda, açık uçlu oyuncak olan manyetik bloklar, onları; hayal gücünü kullanmaya, yeni şeyler tasarlamaya, inşa etmeye ve öğrenmeye teşvik ediyor.

 

 

 

Ayrıca Magna-Tiles, ilgili tüm güvenlik standartlarını karşılar ve hatta aşar. İçinizin rahat etmesi için, her bir manyetik şekil ve her bir Magna-Tiles seti bu yüksek standartları korumak için sürekli testlere tabi tutulur. BPA, ftalat ve lateks içermez. Çocukları korumak için, manyetik şekilleri ellerine ve hatta ağızlarına götürdüklerinde zarar görmeyecekleri ve yutamayacakları şekilde üretilmiş, tamamen güvenli bir tasarıma sahiptir. Çocuklarınız Magna-Tiles setleri ile hayal dünyalarında bir gezintiye çıktığında gönül rahatlığı ile onlar ile birlikte oynayabilir veya kendinize zaman ayırabilirsiniz.

 

 

Magna-Tiles setleri ile sunulan yaratıcı oyun süresi ile hayal gücünün bir sınırı yok!

 

 

 

 

Magna-Tiles çocuklarınıza saatlerce süren yaratıcı, özgür ve hayal gücü ile dolu bir oyun oynamaya ortam hazırlar. Çocuklarınız bu set ile hayal edebildikleri her şeyi yaratabilirler!

 

 

 

 

Bu set ile dilerseniz yüksek binaları olan modern bir şehir, peluş oyuncaklarınız için bir kale yaparken, minik oyuncak hayvanlarınıza bir çiftlik yaratabilir hatta uzayda hareketli bir koloni bile inşa edebilirsiniz! Sınırsız hayal gücüyle, sınırsız eğlence sunan Magna-Tiles karelerini, çocuklarınızın sizin için topladığı çiçekleri koymak için bir vazo haline getirmeye ne dersiniz? 

 

 

 

 

Açık uçlu oyuncak olma özelliği ile Metropolis ve diğer Magna-Tiles setleri, eğlenirken bir yandan da öğrenmek için idealdir. Oldukça ilgi çekici renklere sahip manyetik şekiller ile miniklerinizin renkleri, sayı saymayı ve dilerseniz parçaları birleştirerek geometrik şekilleri öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Çocuklarınızın yıllarca severek oynayacağı bu Magna-Tiles seti, aynı zamanda tüm Magna-Tiles setleri ile uyumludur ve bu da çocuklara dev yapılar tasarlamada veya son derece ayrıntılı modeller inşa etmede yaratıcı özgürlük sağlar!

 

 

 

 

İçerik;

 

 

 

 

Paket İçeriği:

- 16 küçük kare

- 8 küçük dikdörtgen

- 1 döndürücü

- 4 çeyrek daire

- 1 tekerlekli araç

- 2 vinç

 

 

Çocuğunuzun yaratıcı fikirlerini, #magnatiles etiketi ile sosyal medyada yayınlayın ve öne çıkın!

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR