Vilac - Light Pink Vintage Car - Pembe Klasik Araba Ahşap Oyuncaklar
Vilac - Light Pink Vintage Car - Pembe Klasik Araba Ahşap Oyuncaklar

Vilac - Light Pink Vintage Car - Pembe Klasik Araba (1127)

Marka : Vilac
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺6.950,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.907,50(KDV Dahil)

İkonik metal aracımızla nostaljik bir dokunuş. Vintage görünümü aklınızı başınızdan alacak. Büyük lastik tekerlekleriyle, çırak yarışçılara ilk yarışlarına tam bir güvenlik içinde katılmaları için ihtiyaç duydukları dengeyi sağlar!

 

ÖZELLİKLERİ:

- Dayanıklı metal oyuncak.
- Vintage ve modern görünüm.
- Dekoratif bir oyuncak.
- Pilotlar için olmazsa olmaz.
- Sessiz tekerlekler.
- Çok dengeli.
- Bağımsızlığı geliştirir.
- Psikolojik ve denge gelişimi.

ÖLÇÜLERİ: 76 X 40 X 38 cm

 

ÜRETİM YERİ: Çin

 

İÇİNDEKİLER:

- Yumuşak pembe metalden eski model bir araba.
- Montaj talimatları.

 

UYARI!

Laboratuvarda test edilmiş oyuncak, 18 ay ve üzeri çocuklar için 2009/48/EC Direktifine uygunluğu garanti eder. Kamuya açık yollarda kullanmayın. Ağırlığı 20 kg'dan fazla olan çocuklar tarafından kullanılmamalıdır. Üç yaşından büyük çocuklar tarafından kullanılmamalıdır. Yetersiz direnç.

 

Bir özgürlük esintisi gibi
Taşıyıcılar, bağımsızlığın ilk tadına varmak isteyen çocuklar için mükemmeldir. Bu muhteşem klasik metal arabanın direksiyonunda, ebeveynlerinin eşliğinde, küçükleriniz yeni hisler yaşayacak ve çevrelerini eğlenceli bir şekilde keşfedecekler. Özgürce hareket edebilecekler, hızlanabilecekler, yavaşlayabilecekler, dönebilecekler ve Doudou'yu gittikleri her yere götürebilecekler. Popüler bir bebek hediyesi olan bu metal araba, bebeğin yatak odası ve oturma odası için olmazsa olmazdır!

Tasarım bir oyuncak
Temiz çizgileri, modaya uygun renkleri, yönlü direksiyonu ve büyük lastik tekerlekleri ile vintage araba taşıyıcımız hem gençlere hem de yaşlılara hitap edecek her şeye sahiptir. Küçükken aynı arabaya sahip olmayı çok isteyen ebeveynler için, evinizi bu ikonik yarış arabasıyla dekore etmenin rahatlığını yaşayın. Bu ürün, şirketimizin DNA'sı olan "Vilac, oyun sanatı" ile tamamen uyumludur.

 

 

Uygun bir araba taşıyıcısı
Küçük çocuğunuz bu güzel eski metal yarış arabasına aşık olacak. Uygun koltuk yüksekliği (28 cm), yönlü direksiyon simidi, büyük sessiz lastik tekerlekleri ile 18 ay ve üzeri çocuklar için mükemmeldir. Tasarımcılarımız ebeveynlerin kulaklarını da düşünüyor! Mükemmel şekilde dengeli olan bu taşıyıcı, küçük çocuğunuzun hareket etmesine ve çevresini keşfetmesine olanak tanır. Metal taşıyıcımız, hareketlerini koordine ederek istedikleri yere gitmelerine yardımcı olacaktır. Hareket etmekte kendilerini özgür hissedecekler ve güven ve kas tonusu kazanacaklar. İyi bir psikomotor gelişim için mükemmel bir oyuncak.

Bu oyuncak, düşme ve çarpışmaları önlemek için yetişkin gözetiminde ve dikkatle kullanılmalıdır. Direksiyon simidinin kilit açısı, Avrupa oyuncak standardına uygun olarak çocukların yan taraflarına devrilmelerini önlemek için bilinçli olarak sınırlandırılmıştır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR