Kelebek Elbise Kiti (3-6 Yaş)
Kelebek Elbise Kiti (3-6 Yaş)
Kelebek Elbise Kiti (3-6 Yaş)
Kelebek Elbise Kiti (3-6 Yaş) KOSTÜMLER VE AKSESUARLAR

Meri Meri - Sequin Butterfly Wings Dress-Up - Kelebek Kanatlı Kostüm Kiti - 3-6 Yaş (194469)

Marka : Meri Meri
Fiyat : ₺1.190,00(KDV Dahil)

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

Kelebek sever miniklere özel hazırlanmış parti malzemeleri Kelebek Teması’nda! 🦋

 

Kelebek Temalı harika bir parti düzenlemek için gerekli olan masa düzenlemeleri, süslemeler, aksesuarlar dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey: Meri Meri’de!

 

 

- Gümüş holografik kumaş ve neon iplik detaylı, metalik pullarla dolu kanatlar, püskül ve sim detaylı değnek içeren kelebek kanatlı kostüm kitine bayılacaksınız!

 

- Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. 1 adet kanat, 1 adet değnek içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

 

Rengârenk ve ilgi çekici bir tasarımla karikatürize edilmiş çizimler; bardaklar, peçeteler, servis tabakları ve pasta süslerini benzersiz kılıyor. 

 

Kelebek Teması ile oluşturulan bardak, tabak ve peçeteler ile masanızı eğlenceli hale getirirken Kelebek Elbise Kiti ile minikleriniz kendilerini kelebeklerle dolu bir serüvenin içindeymiş gibi hissedeceksiniz! 

 

Çiçekli Baş Süsü, Kelebek Tokalar, Çiçekli Taç ve Kelebek Pinler de tarzını tamamlayacak öğeler arasındadır. Bu temada, kusursuz partinin bütün detayları düşünülmüştür.

 

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Kelebekler Teması’nı ziyaret edebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Ürün Ölçüleri: 105mm x 40mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR